FM Complex - Comprehensive Facility Management

Ikona znacznika na mapieul. Sierocińska 11, 59-220 Legnica, Poland

O firmie

Misja

Misją naszej firmy jest kompleksowe świadczenie usług mających na celu ułatwienie zarządzania i obsługi budynku. Zależy nam na tym aby nasz klient koncentrował się na sprawach ważnych dla swojej organizacji a obsługę nieruchomości powierzył profesjonalistom.

Cel

Nieustanny rozwój w kierunku obsługi nieruchomości, obsługi zakładów produkcyjnych, świadczenie usług w zakresie przeglądów oraz serwisów technicznych to główne cele spółki. Swój rozwój kierujemy w stronę specjalizacji w optymalizacji kosztów zarządzania budynkami.

Firma FM Complex Sp. z o.o. jest  następcą prawnym powstałej w roku 2004 firmy KOB24 Maciej Piotrowski. Nasze wieloletnie doświadczenie rynkowe bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

 

W pierwszych latach działalności naszym głównym obszarem działania były przeglądy instalacji elektrycznych. Zaufanie klientów zaowocowało rozszerzeniem zakresu wykonywanych usług.

 

Obecnie specjalizujemy się w pełnej obsłudze nieruchomości, która polega  na:

  • Przygotowaniu i prowadzeniu Książki Obiektu Budowlanego (KOB) wraz z wykonaniem wszelkich przeglądów i badań obiektów – zgodnie z przepisami jakie obowiązują w danym momencie w Polsce,
  • wsparciu technicznym – na przykład w zakresie wykonywania zaleceń pokontrolnych oraz dostosowania budynków do obowiązujących przepisów,
  • obserwacji regulacji prawnych i powiadamianiu Właściciela o zmianach w przepisach dotyczących użytkowania obiektów i ochrony P-POŻ.,
  • reprezentowaniu Właściciela przed Inspektorem Nadzoru Budowlanego, Strażą Pożarną, Inspekcją Pracy i innymi urzędami.

 

Aby zapewnić najwyższej jakości usługi zatrudniamy doświadczony zespół specjalistów. Są to między innymi cztery osoby w dziale administracyjnym , siedem w dziale technicznym, oraz około 10 osób w dziale budowlano-remontowym. Od wielu lat współpracujemy z inżynierami i specjalistami, wspierających nas wiedzą z zakresu wszystkich specjalizacji branży budowlanej, zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz przepisów BHP. Stale poprawiamy nasze kompetencje oraz podejmujemy się nowych wyzwań.

 

Nasze ostatnie realizacje mogą państwo obejrzeć na pod tym adresem.

 

Posiadamy specjalistyczne przyrządy i urządzenia do pomiarów i badań instalacji elektrycznych, gazowych, wentylacyjnych. Posiadamy kompletne wyposażenie do badań termowizyjnych, luminancji odbiciowej, elektronarzędzi, serwisu systemów i urządzeń p.poż.

 

Zapraszamy do współpracy i kontaktu!