FM Complex - Comprehensive Facility Management

Ikona znacznika na mapieul. Sierocińska 11, 59-220 Legnica, Poland

Pomiary termowizyjne z użyciem kamery FLIR E6-XT

Ikona kalendarza26 lutego 2021

Świadczymy szeroki wachlarz usług, w tym pomiary termowizyjne wykonywane dla klientów zamawiających u nas obowiązkowe przeglądy i wszelkiego rodzaju pomiary. W tym celu musimy posiadać najlepszy na rynku sprzęt.

Nasz nowy zakup – kamera termowizyjna FLIR E6-XT – pozwala nam szybko i profesjonalnie wykonać dowolny przegląd związany z wizyjnym pomiarem temperatury w zakresie od -20°C do 550°C. Możemy znaleźć w ten sposób źródło problemów elektrycznych, mechanicznych i budowlanych.

Mostki cieplne, grzejące się instalacje elektryczne, ulatniające się gorące czy zimne gazy? Nasi pracownicy bez trudu namierzą problem w budynkach, instalacjach elektrycznych i maszynach.

Kamera pozwala łączyć się przez Wi-Fi ze smartfonami i tabletami za pomocą aplikacji FLIR Tools Mobile®. W ten sposób możemy udostępnić obrazy i raporty z dowolnego miejsca. Dla klienta oznacza to szybsze podejmowanie decyzji o newralgicznym znaczeniu.

Specyfikacja Techniczna:

Min. zakres pomiaru temperatury-20 °C
Maks. zakres pomiaru temperatury550 °C
Rozdzielczość detektora240 x 180 pikseli
Pole widzenia45 x 34°
Odległość ogniskowa min.500 mm
Typ interfejsuMicro USB
Wi-Fi
Czułość cieplna60 mK
Rozmiar wyświetlacza3 „
Częstotliwość przechwytywania obrazu9 Hz
Współczynnik emisji1
Klasa ochronyIP54
Specyfikacja Techniczna kamery termowizyjnej Flir E6-XT

Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie pomiary termowizyjne czy wykonają obowiązkowy przegląd – zapraszamy do kontaktu!