FM Complex - Comprehensive Facility Management

Ikona znacznika na mapieul. Sierocińska 11, 59-220 Legnica, Poland

Zarządzanie Letia Business Center w Legnicy

Ikona kalendarza31 marca 2015

Przez ponad 2,5 roku świadczyliśmy usługę Zarządcy Prawnego w LBC Legnica. Do naszych obowiązków  należało wprowadzenie budynku w stan normalnej eksploatacji po budowie. Rozliczenia gwarancyjne z podwykonawcami , zorganizowanie wykonawców zastępczych realizujących prace zastępcze.

W momencie uzyskania pozwolenia na użytkowanie świadczyliśmy usługę Zarządzania rozszerzoną o wykonywanie okresowych przeglądów obiektów, instalacji , systemów . Pod naszą opieką znalazły się: instalacji wentylacja i klimatyzacji , instalacja BMS , instalacja elektryczna N/N oraz stacja trafo S/N, system pożarowy SAP, systemy oddymiania , zarządzanie systemem hydroforni i przepompowni , węzeł cieplny , windy oraz inne systemy zainstalowane w budynku.

Nasza oferta obejmowała również usługę konserwatora na obiekcie. W ramach prac konserwatorskich realizowaliśmy naprawy w/w systemów oraz wsparcie obsługi sal konferencyjnych, to jest przygotowanie pomieszczeń pod odpowiednie szkolenia, zajęcia itp.

Nasza praca pozytywnie wpłynęła na rozwój budynku.

Usługę świadczyliśmy do końca 2014r. Właściciel obiektu nie zdecydował się na przedłużenie umowy z uwagi na oszczędności .

O jakości świadczonych przez nas usług świadczyć może fakt, że otrzymaliśmy wiele podziękowań dotyczących pracy całego naszego zespołu oraz poszczególnych pracowników  od firm najemców LBC.